O mnie

 

 

budowa po ludzkuCześć

Nazywam się Małgorzata Kruszewska i bardzo mi miło, że tu jesteś:)

Na blogu opisuję przebieg budowy naszego domu, w którym już mieszkamy. Z tych wpisów zdobędziesz wiedzę na temat konkretnych rozwiązań dotyczących realizacji całego procesu. Będziesz ze mną na wielu budowach i zobaczysz jakich wyborów dokonali inni inwestorzy. Być może dzięki temu blogowi unikniesz albo chociaż zminimalizujesz błędy w swoim domu? Mam nadzieję, że moje wpisy rozwieją Twoje wątpliwości, wzbogacą wiedzę lub zainspirują do realizacji marzenia.

Przez ponad rok byłam skupiona na przeszukiwaniu internetu, czasopism branżowych, rozmowach z fachowcami oraz innymi inwestorami. Porównywałam różne modele współpracy, rozwiązania, oferty oraz wykonawców. Dzięki temu, że poświęciłam na to czas zdobyłam doświadczenie, nauczyłam się cierpliwości, i pokory przy planowaniu. Oczywiście budowa to przeplatanie się radości i szczęścia ze złością i frustracją. Po drodze czeka Cię wiele rozterek, pytań i decyzji. Niestety o ich słuszności lub nie dowiesz się po kilku miesiącach lub nawet latach, ale o tym już pewnie na blogu. Zapraszam!

Więcej o mnie

Prywatnie jestem pracującą nad sobą mamą Oli i żoną mojego przyjaciela Marcina. Uwielbiam kawę i ciesze się, że mogę ją pić na naszym tarasie. Jestem empatyczna i w ludziach dostrzegam to czego nie widzą inni. Dom to osoby, które w nim mieszkają. Nasz gust, przyzwyczajenia, styl życia, moja rodzina… Dom to nasza historia. Żeby jednak ją stworzyć musieliśmy przejść przez cały proces zwany “budową” Zanim usiądziesz ze wspomnianą kawą, poświęć swojej budowie czas i uwagę, a na pewno powiesz to co ja: BYŁO WARTO!

Chętnie dzielę się swoimi doświadczeniami więc jeżeli masz jakieś pytanie koniecznie napisz do mnie!